Állás: pénztáros munkatársat keresünk

A Róbert Genium Egészségközpont munkatársat keres

pénztáros munkakörbe

Feladat:

  • egészségközpont pénztárában napi feladatok ellátása: számla készítése, pénz kezelése, napi zárások, pénzfeladások, házi pénztári teendők ellátása,
  • vevő számlák postázása,
  • szállító számlák rendezése,
  • költségtérítések kifizetése, nyilvántartása,
  • pénzszállítás előkészítése, szállítólevél készítése
  • rögzített számlák kezelése, rendezése, irattározásra előkészítése
  • excel táblák kezelése,
  • pénzügyi kimutatások előkészítése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • stresszhelyzetek hatékony kezelése,
  • kiváló kommunikációs képesség
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő (de akár részmunkaidőben is vállalható), hétfőtől péntekig 2 műszakban 8-tól 12-ig és 15-21 óráig, szombaton és vasárnap 8-tól 15 óráig,
  • határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint,
  • kulturált munkakörülmények,
  • változatos, izgalmas munkavégzés,

Jelentkezési határidő: 2019. április 5.

Munkakezdés: akár azonnal

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a hr@robertkorhaz.hu e-mail-címre várjuk.