Állás: pénztáros munkatársat keresünk

Állás: részmunkaidős pénztáros – recepciós munkatárs

napi 4 órában, délutáni munkavégzéssel

A Róbert Genium Egészségközpont munkatársat keres részmunkaidős pénztáros-recepciós munkakörbe.

Feladat:

  • egészségközpont pénztárában napi feladatok ellátása: számla készítése, pénz kezelése, napi zárások, pénzfeladások, házi pénztári teendők ellátása,
  • vevő számlák postázása, szállító számlák rendezése,
  • költségtérítések kifizetése, nyilvántartása,
  • páciensek koordinálása.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel)
  • pontosság, precizitás, alaposság,
  • megbízhatóság, önálló munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs képesség

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • idegen nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • heti 20 órás munkaidő, hétfőtől péntekig délutáni műszakban,
  • korrekt fizetés,
  • határozatlan idejű foglalkoztatás a Munka törvénykönyve szerint,
  • kulturált munkakörülmények, jó fej csapat,
  • magán egészségügyi szolgáltatások kedvezménnyel

Jelentkezési határidő: 2020. február 29.

Munkakezdés: akár azonnal

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a hr@robertkorhaz.hu e-mail-címre várjuk.