web analytics

Álláslehetőségek

Főállású szakasszisztenst keresünk lézeres esztétikai szakrendeléshez.

Főbb feladatok:

  • Általános asszisztensi feladatok önálló elvégzése
  • Orvosi asszisztencia
  • Kezelések előkészítése
  • Esztétikai lézerkezelések végzése
  • Adminisztrációs és számlázási feladatok elvégzése
  • Leletkezelés
  • Időpontfoglalás

Szakmai elvárások:

  • Egészségügyi (OKJ vagy diplomás) végzettség
  • Esztétikai lézeres kezelésekben való jártasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Érvényes működési igazolvány (EEKH kártya)
  • Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) tagság
  • Stabil angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Fekvő- vagy járóbeteg-ellátásban szerzett jártasság
  • Magán egészségügyben szerzett tapasztalat

Személyiségbeli elvárások:

  • Felelősségtudatos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • Megbízhatóság, becsületesség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kulturált környezet, barátságos munkahelyi légkör
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát – bérigénye megjelölésével – küldje az andrea.pali@genium-med.hu e-mail címre.

geni-job

A Genium Egészségügyi, Családtervezési és Diagnosztikai Központba szakorvosokat keresünk az alábbi szakterületeken:

  • szülész-nőgyógyász
  • bőrgyógyász
  • bőrgyógyász-kozmetológus
  • érsebész
  • plasztikai sebész

Részletek>>>