web analytics

Álláslehetőségek

Központunkba karbantartó munkatársat keresünk

napi 4-6 órás napi munkavégzésre.

Főbb feladatok:

  • felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • segédüzemi rendszerek üzemeltetése
  • kiszolgáló berendezések karbantartásának elvégzése, működőképességének biztosítása,
  • meghibásodások elhárítása, javítások elvégzése,
  • külsős cég által végzett karbantartási munkálatok esetén a munkavégzés támogatása
  • az épület környezetének tisztán tartása,
  • idény jellegű karbantartói feladatok elvégzése.

Elvárások: szakirányú végzettség, tapasztalat, műszaki jártasság, B kategóriás jogosítvány, felelősségtudatos, precíz munkavégzés, jó együttműködési képesség, megbízhatóság. Előnyt jelent a magán-egészségügyben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk: fiatalos, dinamikus csapat, kulturált környezet, barátságos munkahelyi légkör, versenyképes, stabil jövedelem.

Fényképes önéletrajzát bérigénye megjelölésével küldje az uzemeltetes@medikids.hu e-mail címre 2016. január 31-ig.

A Genium Egészségügyi, Családtervezési és Diagnosztikai Központba szakorvosokat keresünk az alábbi szakterületeken:

  • szülész-nőgyógyász
  • immunológus
  • fül-orr-gégész
  • radiológus/gyermek radiológus (ultrahang vizsgálatokhoz)
  • gyermeknőgyógyász
  • bőrgyógyász

Részletek>>>