web analytics

Álláslehetőségek

Edzőket keresünk

Szakképzett edzőket keresünk zuglói egészségügyi központunkba az alábbi szakmai program megvalósításához. Ezek közül bármelyiket, vagy akár többet is lehet vállalni:

  • privát fitnesz
  • köredzés
  • TRX (maximum 6 fő részére)
  • kismama torna
  • kismama jóga
  • baba-mama torna
  • intim torna
  • gyermek fitnesz
  • hastánc
  • zumba
  • vagy bármi, ami megvalósítható egy 50 m2-es edzőteremben.

Központunk alapvetően egy családtervezési, egészségügyi központként működik 660 m2-es, melyben létrehoztunk egy 120 m2-es tornatermet (50 m2 edző terem, +2 öltöző, + Infratrainer szalon). Igen sok várandós és szülés utáni hölgy jár központunkba (évente ezernél több), aki potenciális kliens lehet. De nem zárunk ki külsősöket, illetve férfiakat sem, akik szeretnének nálunk edzeni. Beindítottunk egy speciális, szülés utáni regenerációs programot is, melyben szeretnénk segíteni a várandósság, a szülés, és a szoptatás utáni rehabilitációban a pácienseinket, hogy visszanyerjék alakjukat, fittségüket.

Amennyiben szívesen lenne munkatársunk, aki személyi vagy kiscsoportos edzéseket vállalna nálunk, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát a gabor.timmermann@genium-med.hu e-mail címre.

Főállású szakasszisztenst keresünk

Főbb feladatok:

  • Általános asszisztensi feladatok önálló elvégzése
  • Orvosi asszisztencia
  • Teljes körű adminisztráció elvégzése
  • Leletkezelés
  • Időpontfoglalás
  • Számlázási feladatok elvégzése

Szakmai elvárások:

  • Szülésznői (OKJ vagy diplomás) végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Érvényes működési igazolvány (EEKH kártya)
  • Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) tagság
  • Stabil angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Magán egészségügyben szerzett tapasztalat

Személyiségbeli elvárások:

  • Felelősségtudatos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • Egészségtudatos (dohányzásmentes) életmód
  • Megbízhatóság, becsületesség

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kulturált környezet, barátságos munkahelyi légkör
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük fényképes önéletrajzát – bérigénye megjelölésével – küldje az allas@genium-med.hu e-mail címre.

Takarítót keresünk

Központunk takarítót keres 6/8 órás napi munkavégzésre.

Főbb feladatok: orvosi rendelőközpontunk helységeinek takarítása.

Elvárások: felelősségtudatos, precíz és önálló munkavégzés, jó együttműködési képesség, megbízhatóság, becsületesség.

Amit kínálunk: fiatalos, dinamikus csapat, kulturált környezet, barátságos munkahelyi légkör, versenyképes, stabil jövedelem

geni-job

A Genium Egészségügyi, Családtervezési és Diagnosztikai Központba szakorvosokat keresünk az alábbi szakterületeken:

  • szülész-nőgyógyász
  • bőrgyógyász
  • bőrgyógyász-kozmetológus
  • érsebész
  • plasztikai sebész

Részletek>>>