Állás: egészségügyi asszisztens

Álláslehetőség

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS SZÜLÉSZNŐI VÉGZETTSÉGGEL

Szeretne egy olyan magán egészségközpontban dolgozni, ahol a legjobb feltételekkel, a legjobb eszközökkel végezheti munkáját, és meg is becsülik azt mind emberileg, mind anyagilag? Szeretne jobb körülmények között többet keresni, mint az állami szférában? Legyen a munkatársunk a Geniumban.

Főbb feladatok:

  • általános egészségügyi asszisztensi feladatok önálló végzése,
  • orvosi asszisztencia, vérvétel,
  • leletkezelés, adminisztráció.

Szakmai elvárások:

  • szülésznői végzettség,
  • érvényes működési igazolvány (EEKH kártya), illetve Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) tagság,
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • magán egészségügyben szerzett tapasztalat.

Személyiségbeli elvárások:

  • felelősségtudatos, precíz, önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs és együttműködési képesség,
  • megbízhatóság, becsületesség,
  • betegorientált attitűd.

Amit kínálunk:

  • barátságos munkahelyi légkör,
  • korszerű, csúcstechnológiával felszerelt munkakörnyezet,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • továbbképzési, fejlődési lehetőségek és ezek támogatása,
  • versenyképes, stabil jövedelem.

  • fényképes önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével e-mailben: allas@genium-med.hu, 2019. OKTÓBER 15-ig.